0 850 455 28 79 - 0 232 255 82 98
bilgi@izmirkep.com
Kep Oturum Aç
E-Fatura Oturum Aç

Hakkımızda

Merkezi İzmir 'de bulunan Macro - işlemci Bilgisayar Yaz. San. Tic. Ltd. Şti.; merkezi İstanbul 'da bulunan nitelikli işgücüyle, kendisine ait yüksek teknolojiyi kullanarak yazılım üretimi yapan OM YAZILIM 'ın en eski ve en deneyimli bayisi olarak sorumlusu olduğu Ege Bölgesi 'nde 1998 yılından beri " Bölge Bayii" si ” olarak yazılım satış-destek-eğitim konularında ve tüm bilişim teknolojilerinin satış-servis 'inde faaliyet göstermektedir.

2007 yılında, Zincir Mağazacılık sektörü için yazılım çözümleri üreten Fet Yazılım San. Tic. Ltd. Şti. 'nin Bölge Çözüm Merkezi görevinin üstlenen Macro - İşlemci Bilgisayar, Fet Yazılım 'ın geliştirdiği projeler kapsamında Ege Bölgesin deki tüm Bosch - Siemens ve Vestel mağazalarına kurduğu sistemle mağaza – fabrika entegrasyonunu sağlamaktadır. Macro – İşlemci Bilgisayar, proje kapsamındaki mağazaların entegrasyon kurulum - eğitim ve destek hizmetini yürütmektedir.

2007 yılında yatırımlarını hızlandıran firmamız, iletişimde çığır açan internet teknolojilerinin, daha verimli, daha aktif ve daha kazançlı kullanımının kaçınılmaz olacağı gerçeğini görerek; Profesyonel Web Tasarım , Web Tabanlı Bilgi Kontrol Sistemleri ve E-Ticaret uygulamalarının hazırlanması konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır. Profesyonel ekibiyle, yaratıcı – kullanışlı ve güvenli projelere imza atmaktadır.

Macro - İşlemci Bilgisayar, Türkiye 'nin gelişimi ve Avrupa Birliği ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan Bilişim Teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğin ve kullanımının artırılması amacıyla Mali Müşavirlik Ofisleri ve mükellef firmalar ( Zincir mağazalar, imalatçılar ve tüm ticari işletmeler ) arasında ki entegrasyonun kurulması, Sistem Entegrasyonu, Kurumsal Çözümler, Yazılım Geliştirme, İletişim Ağ Teknolojileri, Eğitim, Danışmanlık, Satış Sonrası Servisleri alanlarında aktif olarak faaliyet göstermekte ve projeler geliştirmektedir.