0 850 455 28 79 - 0 232 255 82 98
bilgi@izmirkep.com
Kep Oturum Aç
E-Fatura Oturum Aç

Çözüm Ortaklarımız

Türkiye'de 1999 yılında çalışmalarına başlayan FIT Solutions, yenilikçi ve deneyimli ekibiyle inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bir yazılım firmasıdır.Dijital dünyanın yeni evrimi olan 'e-Dönüşüm®' konseptinin yaratıcı FIT Solutions, artmakta olan AR-GE ekipleri ile dünya trendlerini takip ederek, Türkiye'de elektronik dönüşümün öncülüğünü omuzlayan ilk 3 firma arasında yer almaktadır.Firmaların elektronik dönüşüm süreçlerinde çözüm ortağı olan FIT Solutions, şirketlerin 'e-Fatura', 'e-Defter', 'e-İmza', 'e-İrsaliye', 'e-Arşiv' ve 'e-Bilet', 'e-Mutabakat', 'e-İmza', KEP… gibi 'e-Dönüşüm®' süreçlerinin düzenlenmesinde iş verimliliği artıran, maliyet ve zaman yönetimini kolaylaştıran çözümler sunmaktadır.FIT Solutions, sektöründe öncü partner firmalar ile çeşitli sektörlerdeki yerel ve uluslararası müşterilere, Ar-Ge ve inovasyon odaklı "Kurumsal Değer Mühendisliği" projeleri üreterek, yarattığı katma değer ile şirketleri 'e-Dönüşüm®' ortamına taşımaktadır.2013 yılında % 300 büyüme kaydeden FIT Solutions, 2014 yılında da % 60 büyüyerek hacmini genişletmiştir.Türkiye'de en büyük 2000 şirketin %70'ine hizmet veren FIT Solutions, bu alanda oluşturduğu benzersiz çalışma modelleri ve iş ortaklığı ekosistemiyle, portföyünü genişletmeye devam etmektedir. SAP Muhasebe Yazılımları için 2012 yılında Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan (GİB) onay alan FIT Solutions'ın başvuruda bulunduğu yaklaşık 10 farklı yazılım sisteminin daha onay süreci tamamlanmak üzeredir.
Dünyadaki en büyük 25+ uluslararası firmanın Türkiye'de faaliyet gösteren işletmeleri, elektronik çözüm ortaklığı için FIT Solutions'ı tercih etmektedir.
'e-Fatura', FIT Solutions'ın Türkiye'de ilk akredite ettiği elektronik çözümdür. FIT SAP e-Fatura Çözümü'nü tercih eden firmaların sayısı 1500'ü aşmıştır. Türkiye'de birçok yerel ve uluslararası firma, e-Defter ve e-Bilet hizmetlerinden faydalanmaktadır. e-Arşiv, e-İrsaliye ve benzeri birçok elektronik çözüm projesi de seçenekler arasında yer almaktadır.
e-Defter uygulamasına geçmek isteyen şirketler, veri kayıpları gibi sorunlara maruz kalmamak için, GİB tarafından uyumluluk onaylı firmalar ile çalışmalıdır. Türkiye'de uyumluluk onayına sahip olan sadece 30 civarında firma bulunmaktadır ve onaylı firmalardan biri de FIT Solutions'tur.
FIT e-Fatura Hizmeti sayesinde birim başı ortalama 6 TL olan kağıt fatura maliyetleri, elektronik faturada 2 kuruşa (0.2 TL) kadar düşmektedir.
Türk Bilişim Sanayicileri Derneği'nin (TÜBİSAD) verilerine göre, Türkiye'de e-Fatura pazarı yaklaşık 300 milyon dolar ve 'e-Dönüşüm®' süreciyle birlikte pazarın hızla ve ciddi oranda büyümesi bekleniyor. FIT Solutions, yarattığı katma değer ile bu süreçte aktif rol üstlenmektedir